Ettevõte pakub paberivaba raamatupidamise teenust väikestele ja keskmise suurusega ettevõtetele.

Ettevõte Valmaring OÜ on raamatupidamise teenust pakkunud alates aastast 1995, kui Katrin Esinurm hakkas palgatöö kõrvalt ka teenusepakkumisega tegelema. Nordfinance Accounting OÜ on asutatud 2013. aastal. Pereettevõttes on kogemused ja juhtimine nüüdseks edasi antud järgmisele nooremale põlvkonnale.

Täna usaldab meid üle 35 pikaajalise püsikliendi. Nordfinance raamatupidamise klientide hulgas on lisaks ettevõtetele ka mitmed mittetulundusühingud ja sihtasutused. Meie kliente leiab mitmesugustest tegevusvaldkondadest: IT, ehitus, investeerimine, inseneeria, e-kaubandus, veosevedu ning erinevatest teenindavatest tegevustest. Suudame oma klientidele pakkuda mõistliku hinnaga kvaliteetset teenust olgu tegemist mikroettevõttega või suurettevõttega. Kliendid hindavad Nordfinance raamatupidamisteenuse juures personaalset lähenemist, efektiivsust ja lahendustele orienteeritust.

Peame oluliseks enesearengut ja süsteemide täiustamist. Raamatupidamine on pidevalt muutuv valdkond ning seetõttu panustame läbimõeldult koolitustele.

+ PABERIVABA RAAMATUPIDAMINE
Pakume 100% paberivaba raamatupidamist. Kõik algdokumendid on digikujul raamatupidamiskannete juurde salvestatud ja dokumendid digitaalselt arhiveeritud. Algdokumendid saabuvad pilveteenuste kaudu digikujul otse raamatupidamise programmi.

+ VEEBIPÕHINE RAAMATUPIDAMINE
Kogu raamatupidamise töö on veebipõhine ja ettevõtjal on ligipääs raamatupidamise andmetele ja aruannetele 24/7. Müügiarveid saab koostada ja kliendile saata mugavalt otse raamatupidamise tarkvaras. Kõikidel klientidel on ka e-arvete väljastamise ja vastuvõtmise võimekus. Võimalik on ka ühendada oma e-pood või muu kasutusel olev lahendus raamatupidamise tarkvaraga. See võimaldab meil pakkuda nii mikroettevõtetele kui ka suuremale firmale konkurentsivõimelise hinnaga teenust.

+ PERSONAALSUS
Alati on võimalik suhelda otse oma raamatupidajaga, kes on detailideni kursis ettevõtte äritegevusega. Suhtleme meeleldi lisaks tavapärasele ka Messengeri ja Slacki kaudu.

+ MÕTLEME KAASA
Meie eesmärk ei ole lihtsalt dokumente hallata ja aruandeid esitada, vaid mõelda koos kliendiga. Kontrollime aegsasti dokumentide olemasolu, edastame meeldetuletusi, ennetame probleeme ja nende tekkimisel nõustame klienti.

Töö tegemisel kasutame Eesti kaasaegseimat raamatupidamisprogrammi SmartAccounts ja personaliarvestuses Merit Palka. Kasutamise kogemus on ka järgnevate raamatupidamise programmidega: Directo, HansaRaama/Excellent, Merit, Erply.

Martin on tegevjuht ja haldab enamikke väikeseid ja keskmisi kliente ning tegeleb huvitavate projektidega allhanke kaudu. Kadri omab mitmeaastast töökogemust pearaamatupidajana ca 80 töötajaga tublis IT ettevõttes. Allhanke korras oleme (1) osalenud Eesti ühe edukaima start-up ettevõtte raamatupidamises kajastades näiteks pangaskannetena ühes kuus tuhandeid tehinguid ning valmistanud ette maksudeklaratsioonid ka Läti ja Leedu osakondadele, (2) teostanud Skandinaavias tegutseva ehitusettevõtte igapäevast raamatupidamist ning (3) lahendanud kasvava IT ettevõtte igapäevaseid raamatupidamise küsimusi ja teostanud igakuist finantsanalüüsi.

  • Online accounting services
  •  Veebipõhine ligipääs finantsandmetele (sh mobiilist)
  •  Mugav müügiarvete koostamine (sh mobiilist)
  •  Otsesuhtlus kogenud raamatupidajaga
  • Kogemused ka investeeringute ja ühisrahastusega